Musical BABIES

Współpraca » Musical BABIES

MUSICAL BABIES to niebanalne zajęcia z języka angielskiego skierowane do dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. To osłuchiwanie się z językiem angielskim przez zabawę, muzykę i ruch. Poprzez tradycyjne brytyjskie piosenki i rymowanki dzieci w najprostszy sposób poznają struktury gramatyczne, a doświadczanie zmysłowe, pozwala na ich trwałe zapamiętywanie. Język poznany w ten sposób jest niewymazywalny z pamięci.


O programie i metodzie:
- Musical Babies to metoda stworzona przez Annę Rattenbury – filologa języka angielskiego a zarazem metodyka Linguarama Polska. Na polskim rynku istnieje już od 12 lat i cieszy się niezmiennym powodzeniem i popularnością, zarówno wśród placówek oświatowych, jak i rodziców naszych małych uczestników. Musical English i Musical Babies jest już w 52 ośrodkach w całej Polsce oraz jednym w Hiszpanii.


- Zajęcia dla niemowląt i dzieci do lat trzech odbywają się w grupach otwartych, czyli przy udziale dzieci z rodzicami (opiekunami), lub w grupach zamkniętych – bez udziału rodziców, najczęściej na terenie żłobków, w klubach malucha.


- Naszą pracę wzbogacamy elementami innych metod, takich jak: Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, elementami metody M. Montessori, klanzy, dogoterapii, muzykoterapii, choreoterapii, arteterapii, biblioterapii, a także terapii SI, w tym terapia ręki i trening motoryki małej i wielkiej.


- Połączenie wszystkich tych składowych, sprawia, że jest to ciekawy, lubiany przez dzieci i efektywny sposób nauki języka angielskiego. Uczestnicząc w różnych formach zabawy, maluchy przyswajają słówka, rozwijając własne umiejętności językowe, a także pobudzając wrażliwość muzyczną. Atrakcyjna i zabawowa forma zajęć sprawia, że dzieci chętnie i aktywnie w nich uczestniczą, co przekłada się na kompetencje językowe.

Polecamy!

www.musicalbabies-warszawa.pl